Bliskość centrum
miasta

Villa Antoniuk zlokalizowana jest w dzielnicy Dziesięciny II na terenie Białegostoku, poza ścisłym centrum miasta, ale w miejscu z odpowiednim dostępem do środków komunikacji miejskiej.

Wybór mieszkania w Villa Antoniuk będzie idealny niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu. W przyjaznej okolicy każdy znajdzie wymarzony kąt dla siebie. Bliskość centrum, a także obszarów zielonych miasta spowodują, że będzie to miejsce warte uwagi na mieszkaniowej mapie Białegostoku.

9 min
Rynek Kościuszki

6 min
Park Antoniuk

10 min
Pałac Branickich

8 min
Centrum miasta

W pobliżu
Twojego
domu

Dogodna
komunikacja

rozwiń »

Dogodna
komunikacja

Lokalizacja inwestycji pozwoli mieszkańcom wyciszyć się i odnaleźć harmonię po powrocie do domu. Przystanki publicznych środków transportu w kierunku 4 części miasta znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie, a dystans do Dworca PKP to jedynie 3 km.

Edukacja
w okolicy

rozwiń »

Edukacja
w okolicy

W pobliżu znajduje się kilka placówek edukacyjnych: dystans do prywatnego żłobka to 2,5 km, do przedszkola to 1,5 km. W obrębie do 1,3 km położona jest zarówno publiczna, jak i prywatna szkoła podstawowa. Oprócz tego w odległości ok 2 km znajdują się 2 licea ogólnokształcące.

Rozrywka na
wyciągnięcie ręki

rozwiń »

Rozrywka na
wyciągnięcie ręki

W niedalekiej odległości znajduje się galeria handlowa, Centrum Tenisowe oraz klub fitness, gdzie mieszkańcy będą mogli skorzystać z oferty wypoczynkowo-rozrywkowej. Kilka minut jazdy samochodem wystarczy, aby dojechać na basen czy też do pobliskiego Parku Trampolin.

1

Apteka
 

2

Przychodnia
lekarska

3

Poczta
Polska

4

Żłobek
 

5

Przedszkole
 

6

Szkoła
Podstawowa nr 47

7

Szkoła
Podstawowa nr 38

8

Centrum
handlowe

9

Pizzeria
 

10

Sklep
spożywczy

11

Centrum
Tenisowe

12

Klub
fitness

Villa Antoniuk
- Nowe mieszkania w Białymstoku | Polityka prywatności

© Villa Antoniuk 2019